שליכט צבעוני

לפרטים נוספים:

אייפל רובה אקרילית לבנה 1 ק"ג

רובה אקרילית עפ"י ידע איטלקי ברמה מעולה לשימוש פנימי וחיצוני,מיועדת למילוי מישקים(פוגות)בין אריחי קרמיקה,פסיפס,שיש טבעי,אבן טבעית וגרניט פורצלן של 3 מ"מ עד 10 מ"מ,תו תקן CG-2 .

אריזה:
שקית של 1 ק"ג.

אחסון:
יש לאחסן במקום מוצל ויבש .

חיי מדף:
 12  חודשים . 

שימושים עיקריים:
מילוי מרווחים בין אריחי קרמיקה מכל סוג במטבחים,במקלחות,בחדרי שירותים,או בכל מקום אחר.מילוי מרווחים בין אריחי פסיפס,מוזאיקה ולבני זכוכית בחזיתות מיבנים כחיפוי חיצוני ולרצפות, לשימושים צרים בין 3-10 מ"מ .

יתרונות:
 מתנקה בקלות מהאריחים לאחר הייבוש, מוכנה לשימוש מיידי , אינה נסדקת ,עמידה לשנים רבות . הרובה עפ"י ידע איטלקי ובעלת כושר עבידות מעולה ,עמידות טובה במים,מאפשרת מעבר אדים , מכילה חומרים אקריליים .

הכנת התשתית:
 בשיטת ההדבקה הדקה של האריחים לקיר יש להמתין 24 שעות אחרי שבוצעה הדבקת האריחים , לנקות את המישקים מלכלוך אבק , שאריות חומר וכד' . רצוי לשטוף במים ולנקות בעזרת סמרטוט לפני היישום.

הכנת התערובת:
 יש לערבב 2.5-3 חלקים של רובה אקרילית עם חלק 1 של מים עד לקבלת עיסה נוזלית סמיכה ואחידה וללא גושים , כ- 300 סמ"ק מים ל-1 ק"ג אבקה , יש להמתין כ- 5 דקות ולערבב שנית ואז ניתן לעבוד .

יישום:
 יש למלא את המרווחים ברובה אקרילית בעזרת מרית(מגב גומי קטן)בכיוון אלכסוני למרווחים , להמתין כ- 20-30 דקות להתקשות החומר ולנקות את שאריות הרובה בעזרת ספוג או מטלית , הזהר מהוצאת הרובה מהחריצים , מומלץ להרטיב לאחר 24 שעות מזמן יישום הרובה .

הערות ואזהרות:
 יישום הרובה יתבצע רק אחרי ייבוש מלא של דבק אריחים , אין לעבוד בטמפ' גבוהה מ- 35 מעלות צלזיוס ונמוכה מ- 5 מעלות צלזיוס , שטיפה מלאה רק לאחר 24 שעות
יש להקפיד על כמות המים בתערובת לפי ההנחיות .

 

חיפוש בקטלוג

חדשות

מבצע החודש - על כל קניית 10 פחים שליכט אקרילי צבעוני קבל במתנה מלץ' פלסטיק לשליכט
שפכטל פלקסיטק אבקתי 1 ק"ג באריזת דלי
רובה אקרילית משוריינת 1 ק"ג באריזת דלי 

מפת הגעה

לחצו להגדלה